TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Bora Bora

5 tipů na zajímavou dovolenou u vody v zahraničí

Leden 8, 2020 haji@post.cz 0 Komentářů

V tomhle článku se podíváme na 5 zajímavých destinací pro vaši dovolenou v zahraničí.

Bulharsko

Začneme pěkně zlehka. Bulharsko nabízí cenově dobře dostupné pobyty u moře. Průměrné dlouhé pláže, teplé moře a spousta denní i noční zábavy. Za zmínku určitě stojí zajímavá místní kuchyně, kterou rozhodně musíte vyzkoušet. Bulharsko je sázka na dobře užitou dovolenou u moře.

Thajsko

Nádherné písečné pláže, průzračná voda a relaxace je přesně to, co vám Thajsko dopřeje. Velmi zajímavá je ale i místní kultura, která se od té naší velmi liší. Všechny místní ceny potravin a služeb jsou k našemu cenovému poměru velmi výhodné. Thajsko ale není pro každého. Je vhodné pro dobrodruhy, který se dokážou přizpůsobit. Jestli máte rádi jistou dávku luxusu, Thajsko pro vás určitě nebude. Zážitky které si z téhle země odvezete vám ale v paměti zůstanou napořád.

Egypt

Dovolená v Egyptě se dá také zorganizovat poměrně levně. Nejrozumnější je využít letadlovou dopravu a místních hotelů. Egypt má příjemné moře a zajímavé pláže. Je vhodný také pro turistické vyžití a cestování po státě. Egypt vás nikdy nezačne nudit a nabídne vám spoustu zážitku. Většina hotelů zde má vlastní soukromou pláž, takže se vyvarujete přelidněným veřejným plážím. Často jste ale zase omezení jejich velikostí.

Španělsko

Španělsko nabízí spoustu krásných destinací, ale z těch nejzajímavějších je rozhodně Mallorca. Mallorca je veliký španělský ostrov, který má nádherně čisté pláže a typicky azurově modrou vodu. Kromě klasického válení u vody je zde ale také zajímavá a pro nás netypická příroda, která vám nabídne možnosti turistiky.

Tunisko

Na závěr tu máme jednu perličku. Tunisko nabízí nádherné písečné pláže, jistotu dobrého počasí a bohatý kulturní program. Tunisko má také zajímavé památky pro zpestření dovolené. Jde o menší severoafrický stát s teplým klimatem. Přímořské oblasti jsou plné turistů a dobře vybavených hotelů.

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna