TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Barefoot obuv vs. běžné boty – znáte 5 největších rozdílů?

Červen 5, 2017 haji@post.cz 0 Komentářů

Milujeme hádanky a nejrůznější rébusy, a proto jsme se rozhodli najít 5 největších rozdílů barefoot obuvi a běžných bot. Pokud tedy máte na jazyku otázku, v čem se barefoot obuv odlišuje od běžných bot, díky následujících rozdílů na ni najdete odpověď.

1. Barefoot obuv je mnohem pohodlnější

Pokud si barefoot obuv nazujete vůbec poprvé, možná nás obviníte ze lží – paradoxně ucítíte každý kamínek, podrážka boty je velmi nízká a tudíž budete mít i obavy, že ji něco propíchne. Ale ne! To jsou jen počáteční fáze. Až si na boty zvyknete, zjistíte, jak to s jejich pohodlností vlastně je. Barefoot bota si na rozdíl od běžné obuvi na nic nehraje – nenabízí tvarování klenby ani jiné vychytávky. Naopak plně respektuje přirozené potřeby chodidla.

2. Barefoot bota má mnohem tenčí podrážku

Podrážka barefoot obuvi je proklatě nízká, a proto vám poskytne dokonalý kontakt se zemí. Zároveň je ale natolik pevná, že se nemusíte bát, že onen kontakt bude bolestivý – nic vám ji nepropíchne, a proto klidně můžete křepčit na hromadě připínáčků, jestli máte chuť. No co, každý má něco!

3. Barefoot obuv nemá zúženou špičku

Říká se, že pro krásu se musí trpět, a proto možná i chápeme, že ženy vydrží v lodičkách na vysokém podpatku a s prsty naprosto deformovanými pobíhat celý den. Co ale nechápeme je to, že si na volnočasové aktivity lidé běžně obují botu se zúženou špičkou. Proč, když si mohou nazout barefoot obuv, ve které se jejich prsty na nohou budou cítit jako princezna konečně vysvobozená z věže?

4.Barefoot obuv vám poskytne kontakt s povrchem

Kontakt s povrchem je to, co vám slíbí každá barefoot bota. A proto budete možná udiveni, o co všechno jste v běžné botě přišli. Poslepu teď poznáte oblázkový chodníček k vaší brance nebo travnatý parčík před vaší práci.

5. V barefoot botě jste jen krůček od zdravější chůze

Určitě jste někde zaslechli o benefitech vycházejících z chůze na boso. A pokud jste se právě kvůli nim rozhodli kráčet zdravěji a bos, určitě narazíte na plno překážek. Ani vám nemusíme vysvětlovat, jak moc nechutné bude, když se vám na bosou nohu nalepí žvýkačka z chodníku, že? Vaše plány se zdravější chůzí však nemusíte hatit, naopak si pořiďte barefoot obuv z Elementstore.cz, která chůzi na boso simuluje!
Našli jste další rozdíly?

#Barefoot#Barefoot boty#Barefoot obuv#Elementstore.cz

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna