TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Chatová osada Nad Rybníkem v srdci Šumavy

Říjen 8, 2016 haji@post.cz 0 Komentářů

Nedaleko Klatov v podhůří Šumavy leží chatový areál Nad rybníkem. Najdete ho u obce Hnáčov, asi 17 kilometrů jihovýchodně od Klatov a 3 kilometry jižně od obce Plánice. Název areálu Nad rybníkem není jen básnickou licencí, areál leží u lesa nad obcí, skutečně jen pár minutek o Hnáčovského rybníka, takže se jedná o ideální místo pro rodinné dovolené s koupáním a mnoha příležitostmi pro cyklistické výlety po okolí. Lépe umístěné chatky na Šumavě rozhodně nenajdete.

Ubytování Šumava

Šumava je rok od roku populárnější oblastí pro dovolené a sehnat zde ubytování zejména během prázdninje čím dál těžší. Zvlášť, když jedete na dovolenou s celou rodinou a potřebujete bydlet pohodlně, ale za rozumné ceny.

Ubytování na Šumavě nemusí znamenat jen Lipno a okolí

Jak se stává Šumava stále populárnější, roste zájem i o ubytování v této lokalitě. Ale pro strávení dovolené s objevováním krás Šumavy nemusíte bydlet přímo na Lipně nebo Kvildě. Podhůří Šumavy nabízí ubytování za skvělé ceny a na dosah od hranic Chráněné krajinné oblasti Šumava.

Chatka – Šumava z blízka a v pohodlí

Šumava je nádherná příroda a chatka je ideální způsob, jak snoubit bydlení v přírodě s pohodlím. Proč se tlačit ve stanu třeba v jednou z velkých autokempů na břehu Lipenského jezera a zažívat dopravní zácpy na hlavní trase z Českých Budějovic až do Horní Plané. Z Hnáčova je to k šumavským kopcům jen pár desítek kilometrů a spát budete levně, ale pohodlně.

Chatky Šumava

Čekají na vás pohodlné zděné chatky, z nichž je Šumava doslova na dosah ruky. K dispozici je jedna dvoulůžková, čtyři čtyřlůžkové chaty, jeden čtyřlůžkový mobilní dům a tři chaty se třemi lůžky a palandou, celkem je tedy každá určená pěti osobám. Hostům slouží také restaurace s odděleným salonkem a letní terasou. Více informací o areálu, jeho službách, cenách i akční nabídce najdete na www.nadrybnikem.eu.

#chata šumava#chatky šumava#nad rybníkem#šumava#ubytování šumava

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna