TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Česko

Chystáte se i nyní na dovolenou? Objednejte si ubytování

Prosinec 10, 2019 haji@post.cz 0 Komentářů

Česká republika je posetá mnoha půvabnými lokalitami, kde můžete strávit pohádkovou zimní dovolenou. Pokud si chcete užít radovánky i během nadcházejících měsíců, měli byste se poohlédnout po volném ubytování. V následujících řádcích vám představíme města, která nabízejí více, než se na první pohled zdá.

Nové Město na Moravě

Obrovské popularitě se těší Nové Město na Moravě, které se rozprostírá deset kilometrů na východ od Žďáru nad Sázavou. Skrývá velice zajímavé historické skvosty, ale také přírodní úkazy, které jsou součástí rozsáhlé Českomoravské vrchoviny. Za zmínku stojí třeba katolický kostel sv. Kunhuty, budova staré radnice a zámek. Ubytování v Novém Městě na Moravě máte k dispozici jak v penzionech, tak i hotelech.

Špindlerův Mlýn

Lákají vás spíše lyžařské areály, protože patříte mezi sportovní nadšence? V takovém případě budete hledat ubytování ve Špindlerově Mlýně. Jedná se totiž o moderní středisko, kde na vás čekají desítky kilometrů upravených sjezdovek a další zimní atrakce.

Harrachov

Pro milovníky zimních sportů je k dispozici ubytování v Harrachově, což je krkonošské středisko. Ubytovat se můžete v malebném hotelu hned u lanové dráhy, ale i wellness hotelu na kraji města, kde budete mít klid a odkud se vám otevře nádherný výhled na skokanské můstky.

Loučná nad Desnou

Další obec, která rozhodně stojí za zmínku, je Loučná nad Desnou. Jak už samotný název napovídá, nachází se v údolí horního toku Desné nad Velkými Losinami. Prozkoumáte tamní památky, jako jsou zámek či kamenný kříž z poloviny devatenáctého století. Ubytování v Loučné nad Desnou je populární také mezi lyžaři, protože v blízkosti se nachází i sjezdovky.

Jestliže tedy hledáte hotely, penziony a další ubytovací zařízení, podívejte se na vyhledávací portál Hotel.cz. Najdete zde ubytování v Liberci, Praze, Zlíně, ale i dalších městech České republiky.

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna