TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Co musíte si s sebou vzít na každou dovolenou?

Červen 30, 2015 haji@post.cz 0 Komentářů

Existuje jedna věc, kterou si musíte přibalit pokaždé, když vyrážíte za hranice České republiky. Ne, není to pas, opalovací krém ani náhradní prádlo. Je to věc mnohem důležitější – chytří už vědí – ano, je to cestovní pojištění, které vás ochrání v případě úrazu a dalších nepříjemných situací. Že je to zbytečný výdaj navíc? Ani náhodou. Zjistili jsme pro vás, kde a jak je možné výhodné cestovní pojištění pořídit levně.

Nemusíte nikam běhat, stačí jen několik kliknutí

Z hlediska ceny i času je lepší si cestovní pojištění do zahraničí vyřídit přes internet. Není třeba ztrácet čas při čekání v pojišťovně, pojistku objednáte během několika minut. Stačí vyplnit jen základní osobní údaje. Je velmi důležité, abyste správně zadali všechna kritéria. Je nutné správně zvolit destinaci, jiné pojistky se uzavírají pro Evropské země, jiné pro ostatní. Pokud budete na dovolené sportovat, určitě je vhodné si koupit i připojištění pro sport. Pokud by došlo ke zranění během sportu a vy toto připojištění neměli, nemusela by pojišťovna kompenzaci vyplatit. Určitě doporučujeme také připojištění zavazadel (vztahuje se na jejich zpoždění, ztrátu i poničení). Výhodné je také mít pojištění odpovědnosti, které vás chrání v případě, způsobíte-li druhé osobě škodu na zdraví či majetku.

tvojedovolena.eu_online_ergo_cz_01

Kde výhodně?

Naším tipem je cestovní pojištění on line od ERGO pojišťovny.

Na co si určitě dát pozor

Pokud vybíráte pojištění, pečlivě si pročtěte pojistné podmínky smlouvy. Zaměřte se na výši léčebných výloh (je to maximální částka, kterou vám pojišťovna v případě pojistné události vyplatí) a zjistěte si, jak funguje asistenční služba. Ještě než si pojištění objednáte, proveďte si srovnání cestovních pojištění, abyste vybrali tu nejvýhodnější nabídku.

tvojedovolena.eu_online_ergo_cz_02

Ptáte se, do jaké míry se pojištění vyplatí? Přečtěte si tento článek a budete mít zcela jasno!

#cestování#cestovní pojištění#dovolená#ergo pojišťovna#levné pojištění#pojištění

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna