TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Makarská riviéra

Únor 23, 2015 haji@post.cz 0 Komentářů

Levné dovolené v Chorvatsku najdete >> ZDE

Chorvatsko patří již tradičně mezi nejoblíbenější destinace českých turistů.  Výhodou je zejména krátká vzdálenost, kterou můžete klidně absolvovat vlastním autem, či autobusem s cestovní kanceláří. Podívejte se také na možnost letecké dopravy na chorvátsko letecky. Další výhodou jsou přijatelné ceny jak za ubytování, tak i stravování a další společenské vyžití.

Makarská riviéra

Makarská riviéra je jedno z největších turistických středisek v Chorvatsku, kde vás určitě zaujmou dlouhé pláže a spousta vyžití i ve městě. Skvělé restaurace, levné hotely a hlavně skvělé pláže s průzračným mořem. Makarská riviéra je pás táhnoucí se zhurba 60 km kolem dalmátského pobřeží Jaderského moře. Do Makarské riviéry patří hned několik turistických letovisek jako jsou například Bast, Baška Voda, Brela, Brist, Drašnice, Drvenik, Gradac, Igrane, Krvavica, Makarska, Podaca, Podgora, Promajna, Tučepi, Zaostrog, Živogoš.

Mapa

Nejoblíbenější hotely a apartmány na Makarské

Hotel Rivijera, Hotel Biokovka, Makarska, Bluesun H. Afrodita, Dražena Apartmány V Čaklje, Hotel Berulia, Hotel Bluesun Neptun A Depandance Maslinik, Hotel Meteor, Hotel Quercus, Drvenik, Bluesun H. Alga, Sunce, Hotel Labineca, Hotel Podgorka, Penzion Bartulović, Penzion Caldera, Alem Depandance, Hotel Minerva, Rodinné Bungalovy Neptun Klub Baška Voda, Baška Voda, Knezović, Hotel Hrvatska, Vila Josko, Vila Nikola, Hotel Sirena.

Kde koupit dovolenou v Chorvatsku?

Dovolenou v Chorvatsku seženete například na Invia.cz.

Dovolenou na Makarskou můžete objednat například ZDE.

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna