TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Dovolená letadlem? Dnes nejoblíbenější možnost přepravy

Červenec 7, 2015 haji@post.cz 0 Komentářů

Pokud vyrážíme na dovolenou, jistě si chceme užívat dokonalého komfortu, který bude s pobytem spojený. To by mělo být spojeno už se samotným typem přepravy. Na ten je dobré myslet už ve chvíli, kdy přemýšlíme nad tím, kam na dovolenou k moři. V podstatě jsou možné tři hlavní varianty. Buď extrémně nepohodlný autobus, nebo jízda autem spojené s mnoha starostmi, které budeme po cestě mít. Třetí varianta je samozřejmě tou nejvíce pohodlnou, a to hlavně s ohledem na rychlost. Jedná se možnost vyrazit letecky.

Ceny letenek neustále klesají

Pokud jste dobrodružnější povahy, můžete si dokonce celou dovolenou zařídit sami. Lze si rezervovat hotel prostřednictvím internetu, zabookovat letenku a v daný den vyrazit. Ztrácíte ale možnost využít pomoci delegátů cestovních kanceláří. A druhou stranu je tato cesta možnost, jak vidět, že ceny letenek dnes nemusí přesahovat pár tisíc. V porovnání s cestou autobusem nebo autem tak vyjdou velmi podobně. Ostatně dovolená Sardinie letecky toho může být dokonalým důkazem. Stačí si porovnat ceny zájezdů s autobusovou, nebo leteckou dopravou a i vám to bude jasné. A tak možná už toto léto necháte auto doma a vyrazíte do dané italské destinace letadlem.

Létá se také do Chorvatska

Není to ale jenom Itálie, která byla dlouhou dobu známá tím, že se do ní vyráželo autobusem nebo autem. Je to druhá nejoblíbenější země Evropy, a to Chorvatsko. A i sem si lze na dovolenou pohodlně zaletět. A proč je to tak levné? Samozřejmě hlavně díky nízkonákladovým společnostem, stejně jako díky většímu objemu cestujících, kteří mají o let zájem. Chcete-li tedy na dovolenou na toto oblíbené místo, Chorvatsko letecky rozhodně stojí za to. Navíc není nic pohodlnějšího, než se vznést z tuzemského letiště a za několik desítek minut se již chystat na přistání nedaleko vaší cílové destinace.

#cestování letadlem#dovolená letecky#letenky#sardinie letecky

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna