TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Dovolená na míru s cestovní agenturou Dovolená na Mallorce

Červen 13, 2016 haji@post.cz 0 Komentářů

Internetová cestovní agentura Dovolená na Mallorce je česko-slovenským projektem lidí, kteří Mallorku milují. Dovolená na míru je sestavena tak, aby splňovala všechny požadavky a představy klientů. Po zvolení vhodné destinace si klienti vyberou typ ubytování, stravu, preferované letiště, transfer z letiště na hotel a zpět. V případě zájmu agentura zajistí půjčení automobilu či vstupenky na různé atrakce a výlety.

malorka2

Cestovní agentura Dovolená na Mallorce přináší širokou nabídku možností, jak si dovolenou užít se vším, co k ní patří. To vše za přijatelnou cenu pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Svým přístupem mění předsudky a zažité zvyklosti. Poskytuje bezplatné informace českým a slovenským turistům, kteří se na tento ostrov chystají nebo zvažují jeho návštěvu. Garantuje celoroční servis – Mallorca, to není jen destinace pro letní období, po zbytek roku patří ostrov turistům, cyklistům i golfistům, návštěvníkům památek nebo agroturistům. Aktuálně nabízí více jak 70 ubytovacích zařízení po celém ostrově, několik atrakcí, skupinových či individuálních výletů a další služby jako vinnou turistiku, svatební cesty, teambuildingy nebo zapůjčení jachty.

dovolena-na-malorce

Dovolená na míru vyjde často levněji jak klasický zájezd, přičemž kvalita, servis a prožitek z dovolené je na daleko vyšší úrovni. Veškeré informace a služby naleznete na stránkách agentury www.namallorce.cz , na facebooku, Instagramu či YouTube kanále NaMallorce.cz.

#dovolená na míru#mallorca

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna