TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Dovolená na Vltavě plná adrenalinu i relaxu

Květen 25, 2015 haji@post.cz 0 Komentářů

Také už vás nebaví jet po sté na to samé místo do Chorvatska nebo kamkoliv jinak k moři? Jestliže chcete vyzkoušet něco nového, ale neplahočit se za vodou nekonečných několik hodin, není nic jednoduššího, než prozkoumat české krásy. S rodinou si totiž můžete užít skvělou dovolenou na některé z našich českých řek. Díky půjčovně Kánoe Vltava, vám v tom nebude už nic bránit. Díky této půjčovně můžete s lehkostí profesionála sjet jednu z nejoblíbenějších a nejznámějších českých řek – Vltavu.

vltava

Půjčovna Kánoe Vltava je připravena jak na úplné začátečníky, tak i na zkušené vodáky. Díky tomu si můžete užít neopakovatelné zážitky na vodě se svými přáteli a rodinou.

Vltava patří bezesporu mezi nejznámější a nejoblíbenější řeky, což také dokazuje rostoucí počet vodáků, kteří ji ročně sjedou. Tato česká řeka nabízí jak klidnou plavbu, tak i pořádné peřeje a jezy. Plavba po ní vám umožní prohlédnout si mnoho historických památek zejména při plavbě přes Český Krumlov, také Rožmberk a Vyšší Brod.

Vltava bude bezesporu pro všechny nezapomenutelným zážitkem, který si díky půjčovně kánoí užijete maximálně naplno a to vše bez zbytečných starostí, protože vše potřebné za vás zařídí z půjčovny kánoí, stačí ji jen kontaktovat.

Díky profesionálním průvodcům se nemusíte zbytečně obávat, že nezvládnete sjet jakýkoliv jez. Můžete se nechat v s klidným svědomím nechat volně unášet proudem, či si vychutnat adrenalinové plavby po jezech, záleží jen čistě na vás, co je vám bližší.

Je samozřejmostí, že po celé vaší plavbě bude k dispozici velké množství kempů a hospůdek, ve kterých můžete přenocovat nebo se jen posílit, před další plavbou.

Všichni provozovatelé kempů jsou logicky přes sezónu maximálně připraveni na vodáky. Tudíž se můžete těšit na kvalitní výbavu v podobě teplé sprchy, výborného jídla v hospůdkách nebo sportovních hřišť.

Plavba po Vltavě bude z části trochu podobná historické exkurzi, neboť téměř v každém městě je nějaký zámek, hrad nebo jiná pozoruhodná památka, která stojí za vidění a není žádný problém vaši loďku uvázat ke břehu a vychutnat si tak krásnou a romantickou prohlídku.

sjezd

Jaké lodě vám zapůjčí v půjčovně Kánoe Vltava?

S půjčovnou Kánoe Vltava si už nemusíte pořizovat vybavení na vodu. Vše vám v této půjčovně zapůjčí a dopředu přichystají vám na míru, tudíž vám bude vše perfektně „sedět“.

Na výběr máte opravdu širokou nabídku nejen, co se týká vybavení, ale také na vás čekají různé typy kánoí. Zvolit si tu správnou můžete buď podle toho, zda jste už zkušený vodák, nebo jste naprostý začátečník, zda máte v plánu sjíždět vodu s rodinou, nebo chcete zažít trošku adrenalinu. V nabídce máte na výběr z kánoí, kajaků, raftů a to vše v různých velikostech, podle počtu lidí.

Kánoi Vydra

 • Pro 2 osoby
 • Délka 4,4, m
 • Šířka 0,8 m
 • Nosnost 300 kg
 • Hmotnost 37 kg

Pokud máte v plánu jen lehčí turistické plavby, bude pro vás právě kánoi Vydra ideální volbou. Velmi snadno se totiž ovládá, použitý laminát u této lodi vytváří ploché dno s mělkým týlem a také s uzavřenou přídí i zádí, což zaručuje, že při průjezdu jezem vaše loď nenabere skoro žádnou vodu. Ideální je proto pro středně zkušené jezdce, nedoporučuje se úplným začátečníkům.

1

Kánoi Turan

 • Pro 2-3 osoby
 • Délka 4,5 m
 • Šířka 0,96 m
 • Nosnost 460 kg
 • Hmotnost 45 kg

2

Kánoi Dag – Ardechois

 • Pro 2-3 osoby
 • Délka 4,6 m
 • Šířka 0,9 m
 • Nosnost 400 kg
 • Hmotnost 45 kg

Tato turistická kánoe s vysokou stabilitou je ideální jak pro naprosté začátečníky, tak i pro rodiče s malými dětmi. Bez problémů se do ní vejdou dva barely, které upevníte popruhy a díky její velké prostornosti, do ní dáte také bez sebemenších problémů také i lodní pytel. Díky tomu můžete mít své věci u sebe na palubě a vědět, že jsou v bezpečí. Kvůli tomu, žel v kánoi nejsou sedačky, je doporučeno vozit děti uprostřed lodi, kde jinak bývají kánoe.

3

Kánoi Pálava

 • Pro 2 osoby
 • Délka 3,8 m
 • Šířka 0,9 m
 • Nosnost 240 kg
 • Hmotnost 16,5 kg

Tato kánoe, která je nafukovací je ideální pro rychlý a sportovní sjezd na řekách, které mají nižší obtížnost. Bohatý prostor umožňuje umístit do lodě všechny vaše zavazadla pro dvě osoby nebo přidat další sedačku (pro dítě do 10 let). Díky tomu, že je kánoi velmi stabilní, je tedy vhodná i pro začátečníky. Využít speciálních stehenních popruhů je doporučeno zejména při sportovní jízdě, které vás udrží při průjezdu divokými peřejemi.

4

Kánoi Baraka

 • Pro 2-3 osoby
 • Délka 4,1 m
 • Šířka 1,05 m
 • Nosnost 350 kg
 • Hmotnost 23,5 kg

Kánoe Baraka je pro začátečníky i pokročilé vodáky, ideálně na středně těžkou divokou vodu. Díky velmi bohatému prostoru je možné bez problémů dát do kánoe zavazadla pro dvoučlennou posádku nebo popřípadě také nainstalovat další sedačku pro dítě (do 10 let). Pevný trup této kánoe je jako dělaný do peřejí a na sjíždění jezů. I zde jsou nainstalovány stehenní popruhy, které vám umožní bezpečný průjezd při sportovní plavbě.

5

Kompletní vybavení k zapůjčení

Půjčovna kánoí na Vltavě nabízí všem milovníkům vody kompletní zapůjčení výbavy pro děti i dospělé. Zapůjčit si zde můžete vesty, helmy, pádla, barely, pumpy a další nezbytné vybavení pro sjíždění řek. Tímto způsobem můžete ušetřit za zbytečný nákup kompletního vybavení, neboť vše je již započítané v ceně.

vesty

Skvělé ceny a výhody pro věrné zákazníky

Kompletní výbavu na sjíždění vody můžete pořídit za skvělé ceny v již zmíněné specializované půjčovně. Tento speciální věrnostní program ovšem s sebou přináší další zajímavé výhody a slevy. Na vaši pátou plavbu získáte 50% slevu ze základní ceny a dále je v nabídce zajímavý program pro školy, který je formou jednodenního výletu, či popřípadě i vícedenních vodáckých kurzů, kdy je zajištěno ubytování a strava. Jestliže vám není něco jasné, či máte otázky, určitě se můžete na půjčovnu kánoí Vltava kdykoliv obrátit. S ochotou vám odpoví na všechny vaše dotazy, ať už e týkají jízdy, lodě či vybavení. Vyjdou vám vždy maximálně vstříc. Jde přeci jen o vás a vaši nezapomenutelnou dovolenou.

Výlet na jeden, či více dní

Vltava poskytuje celou škálu možností. Ať už váháte nad počtem dní, či konkrétní trasou, vždy vám půjčovna kánoí Vltava vyjde co možná nejvíc vstříc a také vám vždy nabídce možnost využití zkušeného průvodce.

Sleva pro studenty, školy a větší skupiny

Pro školní výlety jsou poskytovány zvýhodněné ceny, a to jednak na výcvik, tak i na kompletní vybavení. Bude vám zajištěno ubytování, stejně jako i profesionální instruktor, který bude absolvovat plavbu s vámi. Základní sleva 10% je poskytována studentům středních škol, další slevy jsou připraveny pro větší skupiny osob, či také při větším množství zapůjčených plavidel.

Bezpečně a s pojištěním

Vedle kompletního vybavení je v půjčovně kánoí Vltava poskytováno v ceně vodáckého kurzu také pojištění, které zahrnuje jednak poškození lodi, tak i vybavení. Toto pojištění se ovšem nevztahuje na krádeže, nebo v důsledku poškození při sjíždění zakázaného úseku.

Další důležité informace

Ceny půjčovny Kánoe Vltava jsou konečné, tudíž se nemusíte obávat nečekaných dalších poplatků. V ceně je zahrnuto zapůjčení pádel, doprava a další doplňky. Kromě toho všeho je k dispozici také velmi široká síť půjčoven a tudíž se stačí jen prostřednictvím telefonu domluvit na zapůjčení či vrácení materiálu na kterémkoliv z míst.

Vyzvednout a zapůjčit si kánoi můžete na základě vašich možností a vybavení na celou plavbu získáte přímo v půjčovně. V ní si také můžete vybrat vše, podle vašich konkrétních představ.

pujcovna

zamek

#dovolená#dovolená na vltavě#kánoe#rafty#vlatva

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna