TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Dovolená v Praze nemusí stát majlant!

Srpen 3, 2015 haji@post.cz 0 Komentářů

Léto je v plném proudu, a pokud jste ho doposud trávili v místě svého bydliště, máte nejvyšší čas na nápravu. Jenomže kam se podívat, když je všude tolik zajímavých turistických lokalit? Proč nezačít přímo ve středu dění – ve stověžaté matičce Praze! Připravili jsme pro vás přehled nejznámějších zajímavostí a navrch tip na levné a přitom komfortní ubytování.

Proč vyrazit právě do Prahy?

Praha doslova překypuje zajímavými místy a není jednoduché naplánovat dovolenou tak, abyste během několika dní shlédli to nejlepší. Hlavní město je plné neobvyklých architektonických staveb, technických památek a zajímavostí z oboru přírodních věd. Na své si samozřejmě přijdou i milovníci kultury a sportu…

K nevšedním zážitkům patří například procházka po Vodárenském areálu Karlov, prohlídka Letenského kolotoče nebo návštěva Metronomu v Letenských sadech. A to je teprve začátek. Samozřejmě byste neměli vynechat ani zastávku u nejvýznamnějších pamětihodností. Karlův most, Staroměstské náměstí a orloj, Pražský hrad nebo Katedrála svatého Víta, Václava a Vojtěcha patří k nejobdivovanějším středoevropským památkám.

Karlův Most

Kde se ubytovat a ušetřit?

Obavy z předraženého ubytování hoďte za hlavu. I v hlavním městě můžete strávit levnou a přesto plnohodnotnou dovolenou. Na druhou stranu si dejte záležet na lokalitě a ubytujte se takové části Prahy, ze které budete moct pohodlně vyrazit na výlety.

Za zmínku stojí známý penzion Praha – Rezidence Topolová na Praze 10. Komplex nabízí široké spektrum ubytování v různých cenových relacích. Na své si přitom přijde opravdu každý – ať už jde o turisty, studenty nebo lidi, kteří chtějí v metropoli setrvat kvůli práci. Kdo ví, možná i vám nakonec přijde vhod levný pronájem bytu Praha v útulné garsoniéře.

Ubyntovani

 

Rezidence Topolová se nachází v klidné a zelené části Prahy s velmi dobrou dostupností do centra, jakožto i ostatních částí města. Další informace najdete na www.rezidencetopolova.cz.

#dovolená česko#dovolená v praze#levná dovolená v praze#levné ubytování#praha#pronájem bytu praha#rezidence topolova#ubytování praha

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna