TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Dovolená v Praze – tipy a rady pro vás!

Červen 30, 2015 haji@post.cz 0 Komentářů

Pokud máte volných několik dní, nebo třeba jenom víkend a chcete si užít, zkuste vyrazit do Prahy. Naše hlavní město nabízí plno možností, jak trávit volný čas a skvěle se při tom bavit. Přinášíme vám několik tipů, kam vyrazit, poradíme, jak ušetřit a podíváme se i na možnosti výhodného ubytování.

Co navštívit?

Praha je město, které nabízí pro každého něco. Pokud se rozhodnete právě sem vyrazit, měli byste si dobře rozmyslet, co podniknete. Zážitkem pro vás určitě bude poznávání historických krás. Obdivovat můžete krásu klasických historických míst jako je Staroměstské náměstí, Pražský hrad, Karlův most, Zlatá ulička, Malá Strana aj. Vyrazit ale můžete i za tajemnými místy – mezi nejděsivější patří Bohnický hřbitov (více o něm zde). Pokud historie ani tajemno nejsou nic pro vás, vyrazte za zábavou. Doporučujeme Aquapark Čestlice či Žluté lázně. Nezapomeňte ani na muzea a galerie. Pokud vyrážíte s dětmi, navštivte třeba Muzeum Lega.

tvojedovolena.eu_hotelbelvedereprague_cz_01

Jak ušetřit?

V Praze je pro našince poměrně draze. Není ale třeba smutnit, protože se dá na mnoha věcech ušetřit. Za dopravu ušetříte tak, že si koupíte jízdenku na více dní, můžete chodit i pešky. Ty nejkrásnější památky jsou blízko u sebe. Pokud se chcete najíst v restauraci, zamiřte do těch vzdálenějších od centra. Jestliže máte v plánu návštěvu více památek, vyplatí se vám nákup Prague Card získáte s ní slevy na vstupy, dopravu i do restaurací a jiné výhody.

tvojedovolena.eu_hotelbelvedereprague_cz_02

Kde se výhodně ubytovat?

Není tajemstvím, že hotely v Praze chtějí na turistech vydělat co nejvíce. Ubytování je proto lepší vybrat předem. Naším tipem pro vás je ubytování Praha 7 v 4* hotelu Belvedere.

tvojedovolena.eu_hotelbelvedereprague_cz_03

Hotel nabízí nízké ceny a potěší i jeho strategická poloha. Na Pražský hrad je to odsud jen kousek. Zde si zjistíte, jak výhodná cena ubytování v Praze je připravena i pro vás. Hotel nabízí i výhodné ubytovací balíčky.

#dovolená v praze#hotel belvedere#hotely praha#levné ubytování#praha#praha 7#ubytování praha

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna