TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Fotoknihu z dovolené? Jedině od HappyFota!

Červen 20, 2018 haji@post.cz 0 Komentářů

Na dovolené už většinou všichni fotí mobilem, a když ne, určitě s sebou mají foťák v příručním zavazadle. A všichni cvakají jednu fotku za druhou, aby měli po prázdninách na co vzpomínat.

Věděli jste, že si můžete nechat udělat fotky či fotoknihu z dovolené ještě dříve, než se vrátíte? Když máte na dovolené připojení k internetu, můžete se pustit do vytváření a objednávání hned.

Fotky, nebo fotoknihy?

Ceny fotografií u HappyFota se pohybují podle rozměru od 2,90 Kč, záleží. Mnohem lepší je ale z fotek vyrobit vlastní originální fotoknihu. Fotky z fotoalba časem můžete poztrácet, ale fotokniha vám v knihovně zůstane celá. Navíc to může být skvělý dárek pro někoho, kdo je zvědavý, jak jste se na dovolené měli. Ceny knížek začínají na 179 Kč.

Že nevíte, jak na to?

Je to jednoduché. Online na stránkách www.happyfoto.cz nebo přes aplikaci www.happyfotomobile.cz nebo si stáhnete ze stránek www.happyfoto.cz program HF Designer. Přátelský průvodce vás navede, jak máte do své fotoknihy vložit fotografie, popisky, nadpisy, různé texty, pozadí, rámečky a další vychytávky, aby vypadala, jako byste ji zakoupili v knihkupectví. U HappyFoto si můžete vybrat z několika formátů fotoknih – od miniknížečky, což je v podstatě klíčenka, přes malou kapesní až po velkou, lepenou s pevnými deskami. Pro exkluzivnější příležitosti, jako je svatba nebo různé neopakovatelné rodinné oslavy, doporučujeme fotoknihu deLUXE tištěnou na fotopapír.

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna