TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Jeden týden podle vašich přání, to je exotická dovolená na míru

Leden 19, 2019 haji@post.cz 0 Komentářů

Letošní dovolená se blíží a vy přemýšlíte, jak naložit s jedním, dvěma nebo dokonce více týdny volna. Už jste poznali nám blízké země, už jste proleželi dost času na plážích a u bazénů. Teď toužíte po něčem výjimečném. Po zážitku, ke kterému se budete v mysli dlouho vracet. To vám splní exotická dovolená.

Cesty do úchvatných míst

Otázku kam na dovolenou si klademe jednou nebo dvakrát do roka. Chtěli bychom místo, které bude plné odpočinku a pohody. Kde se vše na chvíli zastaví. Aby nás ráno pošimraly sluneční paprsky na tváři a my cítili šťastné mravenčení při představě nového dne. Abychom si večer mohli vychutnat chvíli ticha při západu slunce. Takové místo v běžných katalozích nenajdete.

Nebo toužíte po tom, poznat místa, kde to dýchá mystikou? Chcete obout pohorky, přehodit batoh přes rameno a vyšlápnout do hor? Do těch hor, kde své dny tráví budhističtí mnichové nebo kde si můžete prohlédnout opuštěné, ohromující chrámy? V takových horách nemusíte celé dny potkat nikoho dalšího.

Můžete zatoužit po městech, která pulzují životem, po večeru ve vlídné hospůdce nad místními specialitami. Můžete toužit po panenské přírodě, po tom vydat se do džungle nebo se ponořit pod hladinu oceánu. Chcete žasnout při pohledu na vodopád nebo poznat kousek historie? Najdete takové místo v běžném katalogu?

Poznejte chuť dálek

Vaši představu neuspokojí letovisko, kde budete potkávat zástupy jiných, česky mluvících turistů. Nepojedete tam, kde na pláži složitě hledáte místo pro ručník. Už ne! Letos na vás čeká exotická dovolená! Ne nadarmo se říká, že cestování je jediná věc, kterou si můžete koupit, aby vás udělala bohatší. Bohatší o fantastické zážitky, bohatší o poznání jiných kultur, bohatší o návštěvu úchvatných přírodních scenérií.

Vybíráte exotiku, ale chcete, aby vám splnila ta nejnáročnější očekávání? To se vám může snadno splnit.

Exotická dovolená ve vaší režii

Exotická dovolená může být přesně taková, jakou jste si ji vysnili. Portál Monoi.cz vám vytvoří exotickou dovolenou na míru! Konečně budete taková, po jaké jste toužili!

#dovolená na míru#exotická dovolená#exotická dovolená na míru#monoi.cz

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna