TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Kam letos pojedete na rodinnou dovolenou? Do Tatralandie!

Březen 20, 2018 haji@post.cz 0 Komentářů

Každým rokem je stále těžší vybrat místo vhodné pro rodinnou dovolenou. Děti mají stále náročnější požadavky, rodiče si chtějí na dovolené taky trochu odpočinout, ale zase nechtějí platit chůvu, která by se během dovolené o děti starala. Jestliže za letošní letní dovolenou nechcete utratit majlant, měli byste zamířit do slovenské Tatralandie, což je největší aquapark na Slovensku. Nabízí mnoho aktivit nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na své si zde tedy přijde skutečně každý.

Když se řekne slovo „ráj“, každý si vybaví něco jiného. Někdo si vybaví písečné pláže a nekončící výhledy, jiní si vybaví toulky Afrikou či tropické lesy. Někdo si však vybaví Tatralandii, o které se opravdu tvrdí, že je to slovenský ráj!

Co zde prožijete? Na co se můžete těšit?

Jak jsme zmínili, Tatralandia je největší aquapark na Slovensku. Už díky tomu je vám jasné, že o vodní zábavu zde nebude nouze. Nejen děti, ale i dospělí se rádi vyřádí na tobogánech nebo v mnoha bazénech, které jsou zde hostům k dispozici. Kromě toho zde najdete takzvaný Tropický ráj, kde není nouze o dřevěné plachetnice nebo o pestrobarevné rybičky, které vám dodají pocit, že se skutečně nacházíte někde v Karibiku či na Bali.

Kromě toho se ve slovenské Tatralandii, kterou mimochodem najdete u Liptovského Mikuláše, můžete těšit na wellness služby, které jsou vyhlášené. Dospělí si zde skutečně odpočinou, mohou si dopřát skvělé bahenní zábaly, masáže nebo si mohou odpočinout ve zdejších saunách.

O ubytování zde není nouze

Samozřejmě ani o ubytování v Tatralandii na Slovensku není nouze. Doporučujeme s výběrem ubytování neotálet, přece jenom je místo hojně vyhledávané, je taky dnes a denně navštěvované kupou turistů. Doporučujeme se ubytovat v Holiday Village Tatralandia, což je ubytování v krásném prostředí Liptova s výhledem na Tatry.

S výběrem vám však může poradit DCK Rekrea Ostrava.

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna