TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Kam na dovolenou v červnu

Květen 26, 2016 haji@post.cz 0 Komentářů

Červen je měsícem, kdy letní turistická sezona teprve začíná. Pokud je obdobím, kdy už máte v plánu na svou dovolenou vyrazit, jistě hledáte místa, kde si užijete teplé počasí, teplé moře i dostatek slunečního svitu. Podívejte se spolu s námi na několik tipů, kam na dovolenou v červnu. Pokud hledíte i na finanční stránku, potěší vás fakt, že to rozhodně nemusí být exotika, ale vystačíte si s Evropou.

Zkuste Baleárské ostrovy či pevninu Španělska

V poslední době velmi vyhledávaná destinace mnohých turistů. Ostrovy, jako Menorca, Ibiza, ale také Mallorca jsou pro dokonalou dovolenou jako stvořené. A proč právě sem? Stačí se podívat na dlouhodobé statistiky spojené s počasím. Až 300 dní slunečního svitu je jistotou, že červen bude pro skvělý pobyt měsícem dokonalým. A pokud chcete zůstat ve Španělsku, ale ostrovní destinace vás nelákají, zkuste i oblast nazývanou jako Andalusie, kde je v červnu 25 stupňů ve stínu.

Řecko nenadchne jenom svými památkami

Proč navštívit Řecko? Lákadel je velmi mnoho. Jsou to památky, skvělá kuchyně, příjemní lidé, stejně jako dokonalé podmínky na dovolenou. A kam do Řecka vyrazit konkrétně? Pokud jde o měsíc červen, tak rozhodně na Krétu. V tomto měsíci si budete moci nejenom vychutnat krásy její přírody, ale i teploty, které se budou pohybovat okolo třiceti stupňů. Následující měsíce o dalších 5 stupňů stoupnou, což pro dokonalý pobyt nemusí být to pravé.

Zkuste také Bránu do Orientu

Víte, jaká země se právě takto nazývá? Je to Turecko, které také nadchne skvělými podmínkami pro červnovou dovolenou. Cílem by měla být Turecká riviéra a oblasti jako Antaly a Analya. Kromě příjemných teplot, nebo možnosti odpočívat na známé Kleopatřině pláži je tato země výjimečná i něčím jiným. Jsou to ceny. Je-li vaším cílem nejlevnější dovolená u moře letecky, můžete si být jisti, že kvalitní pobyt v hotelu s all inclusive stravováním lze včetně dopravy pořídit i za cenu okolo 10 000 Kč. Někdy i méně!

#dovolená řecko#Dovolená turecko

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna