TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Kempy Chorvatsko zajistí vaší dovolené dobrodružný ráz

Leden 29, 2018 haji@post.cz 0 Komentářů

Cestovatelé, dobrodružné povahy i početné skupinky kamarádů, kteří touží po netradiční dovolené u moře, mají jedinečnou možnost ubytování. Kempy Chorvatsko jsou alternativou k bydlení v apartmánu či hotelu, neboť umožňují ubytování u mořského břehu s jistotou čerstvého vzduchu, pohodlného bydlení a pořádnou dávku romantiky. Ideální doba pro objednání levné dovolené v konkrétním termínu je právě dnes.

Prožijte prázdniny u moře, na jaké nezapomenete

Prázdninové pobyty ve stanech nebo karavanech u moře v kempech Chorvatska si oblíbili jak rodiny s dětmi, tak táborníci či senioři. Včasným výběrem si můžou zájemci o rodinnou, romantickou nebo kamarádskou dovolenou zvolit termín, který bude o prázdninách všem nejlépe vyhovovat. Malebná příroda, zátoky, zálivy, stín borovic i dostatek sportovního a zábavního vyžití jsou lákadla, která Chorvatsko přibližují českým turistům, již se do oblíbených destinací opakovaně vracejí. Nezávislost, dobrodružství, romantika – to jsou neocenitelné atributy, jaké nabízejí kempy Chorvatsko.

Kempy Chorvatsko jsou rozmístěny v různých lokalitách ostrova Krk. Kupříkladu kemp Ježevac disponuje stany pro dvě a více osob i karavany rozmanitých velikostí. Vyrážíte-li s malými dětmi, určitě se v kempu nebudou nudit. Zábavní park, bazén se skluzavkami jsou vynikající odměnou za vysvědčení i jistotou parádně prožitých prázdnin. Kempy Chorvatsko jsou plně vybaveny sprchami, prádelnou, sportovišti i plážovým barem, areály mají wi-fi pokrytí. Pokud si rodiče chtějí na chvilku odpočinout od malých rošťáků, mají skvělou příležitost svěřit děti do rukou zkušených animátorů, kteří mají připravený zábavní program pro děti i dospělé. Plnohodnotná dovolená za skvělou cenu se dá prožít i pod stanem!

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna