TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Leťte za krásami Tibetu ještě dneska

Leden 18, 2016 haji@post.cz 0 Komentářů

Stále ještě tápete kam vyrazit v létě na dovolenou? Vykašlete se na nudné moře a vyrazte za dobrodružstvím do záhadného Tibetu. Díky levným letenkám je to skoro zadarmo!

Zahoďte katalogy cestovek

Právě vrcholí období hektického vybírání letní dovolené. Do jaké destinace letos zamířit? Kolik peněz do toho vrazit? Letět letadlem nebo vyrazit raději autem? Řada otázek jako kdyby neměla konce, pokaždé když už to vypadá, že je všechno vyřešeno, objeví se další problém, který musíte teď hned vyřešit. Pomysleli jste na to, kam dáte psa? Kdo vám bude vybírat poštu? S takovým typem otázek si sice musíte poradit sami, ale ty tlusté katalogy od cestovních kanceláří, můžete klidně zahodit. Vy už totiž máte vybráno – poletíte poznávat krásy Tibetu díky naprosto lidovým cenám na levneletenkydo.cz. Letenky z Prahy nebo dalších míst si snadno rezervujete online a pak už se nemusíte o nic starat. Tedy až na to, kdo vám pohlídá toho psa.

Krása Tibetu vás nadchne

Tibet, jehož hlavní město je Lhasa, je nádherné místo, které se rozprostírá ve střední Asii. Úžasné hory, panenská příroda, ale také velká města – to všechno vám v jednom okamžiku vyrazí dech. Díky levným letenkám se můžete podívat do Tibetu, ve kterém stále ještě žije historie. V ulicích tu dokonce můžete potkat buddhistického mnichy nebo si prohlédnout jejich velkolepé chrámy. Peníze, které ušetříte díky levným letenkám, zkuste investovat do zážitků, které vám nikdo nevezme. Neměli byste tak opomenout ochutnat tradiční tibetskou polévku Thukpa se zeleninou a jehněčím nebo jačím masem nebo Momo, což jsou malé knedlíčky plněné jačím masem nebo sýrem. K moři se jezdí pořád, ale nyní máte příležitost zažít díky levneletenkydo.cz dokonalou dovolenou a navštívit tajuplná místa. Ať vaši sousedi puknou závistí.

#dovolená tibet#dovolená v tibetu#letenka do tibetu#letenky#letenky do tibetu#levné letenky#tibet

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna