TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Levné eurovíkendy 2015

Březen 23, 2015 haji@post.cz 1 Komentář

Eurovíkendy se staly v České republice velmi oblíbenou formou jak strávit víkend za hranicemi ČR. Eurovíkend většinou zahrnuje leteckou, nebo autobusovou dopravu a zajištění ubytování. Další program pobytu už je výhradně na turistovi a je jen na něm jak bude trávit svůj čas. V nabídce však většinou nechybí ani možnost najmout si profesionálního průvodce, který vám zajisté ukáže všechny zajímaví místa v místě vašeho eurovíkendu.

Podívat se na víkend do různých metropolí Evropy už není ani zdaleka tak nedostupné jako bylo dříve. Na víkend do Paříže se například můžete podívat již od 2 500 Kč. Zhruba na stejné peníze můžu vyjít pobyt v Římě, Benátkách, nebo v Budapešti. Trochu více si zaplatíte za zájezd do Londýna, Amsterdamu, Istanbulu, Barcelony nebo Athén, kde se cena pohybuje okolo 8 000 Kč.

Nabídku levných eurovíkendů najdete —> ZDE

#barcelona#eurovíkend#eurovíkendy#levné eurovíkendy#londýn#paříž#tipy na eurovíkend

Předchozí článek

Další článek

Komentáře

  1. Markéta
    Duben 24, 2015 - 11:46 am

    Eurovíkendy mám ráda, jelikož strašně miluju poznávání nových míst a zvlášť větších romantických a kouzelných měst, které mají něco do sebe. Jelikož uvažuju už delší dobu, že se odstěhuju do Švýcarska, tak si to chci pořádně prohlídnout, takže si zajedu díky webu http://www.topsleva.cz/pobyty/poznavaci-zajezdy do Curychu a jsem zvědavá, zda se třeba domluvím apod:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna