TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Nejezděte k moři, prožijte léto u sousedů: v Aquaparku a termálním koupališti Velký Meder

Červen 20, 2018 haji@post.cz 0 Komentářů

Za teplem se můžete vydat i na Slovensko, na Žitný ostrov do Velkého Mederu (pro pamětníky: je to bývalé Čalovo). To je totiž už mnoho let statisticky nejteplejším místem na Slovensku. Takže se s námi klidně vsaďte, že vám tam o dovolené bude svítit slunce každý den.

V letní sezóně mají v Aquaparku a termálním koupališti Velký Meder přístupných až 10 bazénů s celkovou vodní plochou 3910 m2. Teplota vody v nich dosahuje 25 až 37 °C. Geotermální voda má navíc blahodárné účinky na pohybové ústrojí.

Adrenalin s dětmi či bez nich

Dospělí mohou celé dny trávit ve vířivce nebo sportovním plaváním v 50m bazénu, pro děti je vyhrazený prostor venku. Vodní trychtýř a vodní dělo děti spolehlivě zabaví. Součástí adrenalinových atrakcí pro děti i dospělé jsou pestrobarevné skluzavky a tobogany. Vodní potrubí vás „vyhodí“ na rozměrnou rampu nebo do trychtýře. Až vás voda omrzí, můžete navštívit Tarzanii, což je lanová dráha s délkou 650 metrů. Je rozdělena do dvou tras podle obtížnosti, takže ji mohou absolvovat malí i velcí lezci. Pro rodiče s nejmenšími dětmi je na Ostrově drobotiny připraven profesionální tým bavičů.

Hlad a nudu tady spolehlivě zaženete

V areálu budete mít na výběr z několika stravovacích zařízení. A nuda tu rozhodně také není. Celoročně v aquaparku organizují animační programy a v létě například pravidelná vystoupení hudebních skupin. Možná vás osloví i zdejší pěnové párty nebo laserová show, která sezónu ukončí.

Novinka: wellness centrum

Nové wellness centrum, ve kterém si opravdu odpočinete, zde mají teprve od letošního února. Skládá se ze čtyř typů saun (infra, parní, finské a bylinkové), solné jeskyně, Jakuzzi, ochlazovacího bazénu, biosolária, dvou relaxčních místností, masážních služeb, pedikúry (i rybí), kosmetiky, akupresurních masáží Ceragem a magnetoterapie Bemer

Kolik za to dáte

V letní sezóně (do konce srpna) zaplatí dospělý za celodenní pobyt 10 Eur, rodina (2 dospělí a 1 dítě) 22,50 Eur. Ubytovaní získávají slevy.

Více na www.thermalcorvinus.sk

#Velký Meder

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna