TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Plánujete na dovolené sportovat? Nezapomeňte se před cestou pojistit!

Březen 27, 2019 haji@post.cz 0 Komentářů

Při každé cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat pojištění zahrnující všechny aktivity, které budete vykonávat. Jaké sporty máte v plánu provozovat?

Rekreační sporty

Máte v plánu na dovolené sportovat? Již v základní ceně pojištění těch nejlepších pojišťoven získáte více než 100 běžných sportů, za předpokladu, že je budete provozovat rekreačně a nejedete například na soutěže jako registrovaný sportovec.

Sportování v zahraničí na rekreační úrovni se vám vždy vyplatí pojistit, nikdy nevíte, co se může stát. Máte na dovolené v plánu cyklistiku, plážový volejbal, vodní lyžování nebo budete jezdit na sáních a bobech, lyžích či snowboardu? Mezi základní pojištěné sporty se řadí i ty neobvyklé, například psí spřežení nebo buggykiting.

Jedeme zostra

Potřebujete se pořádně odvázat a do tabulky 100 základních rekreačních sportů jste se rozhodně nevešli? Připojištění pro adrenalinové sporty je zde připraveno pro všechny milovníky extrému, kteří ctí tvrzení, že zodpovědnost patří na první místo. Rizikové sporty i pohyb v nadmořské výšce nad 3500 metrů nad mořem je třeba zohlednit i při volbě pojištění.

Čeká vás bungee-jumping, sportovní gymnastika, jízda na U-rampě nebo koňské dostihy? Budete potřebovat pojištění pro adrenalinové sporty. Podobný scénář platí i v případě, že se budete účastnit jakékoliv sportovní soutěže registrovaných sportovců.

Jak si sjednat pojištění?

Naštěstí již nutným návštěvám poboček odzvonilo. Například na ergo.cz, si můžete pomocí přehledné kalkulačky cestovního pojištění, ihned zobrazit kolik budete platit, jak vysoké plnění je nastaveno, a v klidu a pohodlí svého domova si můžete pročíst smlouvu. Pojištění si sjednáte online pomocí zadání detailů o vaší cestě, počtu pojištěných osob, dále zvolíte požadované parametry pojištění a zkontrolujete si smlouvu. V případě spokojenosti již jen pojištění zaplatíte a veškeré náležitosti si vyzvednete na e-mailu.

Šťastnou cestu a příjemné sportování!

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna