TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Pohádková restaurace ve venkovském stylu

Květen 18, 2015 haji@post.cz 0 Komentářů

Okrajová část města Zlína je neméně malebným úsekem na východě Moravy. Tato lokalita vás zve do vinařských sklípků, úrodných půd, restauračních, zařízeních a řady možností ubytování. Pokud člověk hledá něco opravdu exkluzivního, neměl by minout Restauraci U Johana. Nachází se v prostředí, kde je poměrně klid. Restaurace Zlín je sice u cesty, ale překvapí vás svou otevřenou krajinou z druhé strany terasy. Nádherná scenérie jako na dlani s dětským konceptem v podobě hřiště a skluzavky si zamilují i děti. V areálu je dostatek míst k parkování, ale člověk k nám jistě trefí i pěšky nebo trolejbusem.

Řada prostorů probudí fantazii

Která restaurace vám umožní hned pět místností k posezení a poslechu hudby nebo k jiným atraktivním činnostem? Tady si budete připadat jako ve skutečné pohádce, kterou si zinscenujete vy sami. Je tu na výběr z mnoha jídel, které jsou vlastně i kulinářskými specialitami. Člověk se tak nemusí sáhodlouze rozhodovat a vždycky si vybere správně.

Příjemná obsluha ve vás probudí touhu okusit i jídla, která jste ještě v životě neochutnali. Této restauraci pojem světová gastronomie říká mnoho. Jestli někdo touží po virtuální prohlídce, než sem pojede, může tak učinit na našich internetových stránkách. Jedná se o nekuřácké prostory, což uvítají zejména lidé s dětičkami.

Pro milovníky tradiční české chuti zůstávají v meníčku i krajová jídla, která jsou také moc chutná. Člověk se tu cítí tak zvláštně, tak lehce a bez starostí, jakoby se vrátil v čase a procházel se po rynku.

Součástí restauračních služeb je ubytování Zlín v nádherném penzionu s plně vybavenými místnostmi a spacími lůžky s antialergickými přikrývkami a zdravotními matracemi.

#restaurace#restaurace zlín#u johana#ubytování zlín

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna