TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Ubytování Kouty nad Desnou

Červen 5, 2019 haji@post.cz 0 Komentářů

Ubytování Kouty nad Desnou nabízí možnost komfortního ubytování v roubenkách v nově vybudovaném areálu uprostřed Jesenických hor v Koutech nad Desnou. Rekreační areál a penzion se nachází na slunném místě u řeky Hučivá Desná, v klidné části obce Kouty nad Desnou přímo pod Červenohorským sedlem. Stále více a více turistů láká krásná, ale zároveň drsná příroda s čerstvým horským vzduchem, a to jak k pasivní, ale i aktivní dovolené. Kouty nad Desnou jsou rozvíjející se středisko plné sportu, zdraví a milovníků aktivní dovolené. Pro milovníky horských kol, lyžování a turistiky je zde nespočet možností, jak využít svou dovolenou nebo volný čas.

Ubytování Kouty nad Desnou nabízí pohodu, relax a maximální péči o hosty v perfektně vybavených roubenných chalupách s Wifi, finskou saunou, vířivkou, vytápěným bazénem, dětským hřištěm, sportovním vybavením. To vše vede k plné spokojenosti všech hostů.

Tipy na výlety v Koutech nad Desnou

Tipy na výlety v Koutech nad Desnou jsou přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, která je třetí největší přečerpávací elektrárnou na světě. Nebo muzeum papíru a ruční papírna ve Velkých Losinách anebo Karlova Studánka – klenot Jeseníků.

Ubytování Kouty nad Desnou nabízí ideální rodinnou rekreaci a komfortní ubytování v jakémkoliv ročním období v srdci Jeseníků a s celou řadou služeb a možností pro optimálně strávenou dovolenou.

Váháte také nad ubytováním v Jeseníkách? Ubytování Jeseníky není krokem vedle, určitě nebudete litovat.

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna