TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Ubytovanie v Terchovej pre vašu dovolenku 2016

Leden 29, 2016 haji@post.cz 0 Komentářů

Pre váš oddych a kvalitnú dovolenku vám dávame do pozornosti ubytovanie v obci Terchová na chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Tieto chaty sú komfortne zariadené, s kvalitnými službami a hotelovým servisom. V ponuke je aj stravovanie a to buď vo forme raňajok, polpenzie alebo plnej penzie. Výhodou je, že nemusíte nikam chodiť, strava je zabezpečená priamo v našich chatách.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

V každej izbe našich chát sa nachádza wifi pripojenie a káblová televízia. Pokiaľ teda chcete byť aj počas dovolenky 2016 v spojení s okolitým svetom alebo využívate internet pre zábavu alebo komunikáciu s blízkymi, neobmedzené wifi isto oceníte. Ak počas roka väčšinu času trávite v kancelárii či iných podnikových priestoroch, drevené vybavenie a interiér chát vás isto poteší. Na svoje si prídu všetci, ktorí hľadajú oddych, zábavu, luxus, prírodu, relax a komfort.

Pre váš relax je v chate k dispozícii wellnes centrum. K vášmu oddychu a regenerácii prispeje veľká masážna vírivá vaňa s masážnymi programami RELAX, HYDRO, THERAPPY, SMART, TURBO, VULCANO, EXTASY, fínska sauna a infra sauna. Relax je doplnený príjemnou relaxačnou hudbou.

02

Chutný guláš alebo grilované mäsko si môžete pripraviť v altánku s krbom, ktorý sa nachádza pri každej chate. Altánok je zastrešený, takže variť môžete za každého počasia. Ak by ste si chceli variť sami aj v chate, na každom poschodí je k dispozícii plne vybavená kuchynka.

Pre vašu dovolenku s deťmi je pri každej chate pripravené detské ihrisko s preliezkami, šmýkačkami, hojdačkami a pieskoviskom. Veľký rekreačný priestor pri chate môžu využiť deti aj dospelí. Môžete tu hrať mini futbal, badmintom a ďalšie hry, môžeme vám zapožičať aj pingpongový stôl. Budeme radi, ak sa rozhodnete ubytovať sa na chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha.

#chata#chaty#dovolená#slovensko

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna