TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Užijte si krásné chvíle a pohodu v Hotelu Augustiniánský dům

Srpen 14, 2016 haji@post.cz 0 Komentářů

Hotel Augustiniánský dům se nachází v malebné krajině jihovýchodní Moravy v lázeňském městě Luhačovice. Přestože v Česku nepatří k nejslavnějším, jsou Luhačovice velmi oblíbené, a to nejen pro své léčivé prameny, ale také pro množství krásných hotelů s těmi nejlepšími službami.

 
Historie Hotelu Augustiniánský dům není tak dlouhá jako historie samotného lázeňství v Luhačovicích, hotel se ale stal jejich srdcem a získal si mnoho věrných a spokojených návštěvníků, kterým nabízí pestrý výběr kvalitních služeb, příjemné prostředí a možnost prožít spoustu nádherných chvil. Hotel svým klientům poskytuje tu nejlepší péči a nabízí mnoho rozmanitých způsobů, jak příjemně strávit volný čas, ať už o samotě, či s blízkými. Vedle obvyklých hotelových služeb mohou hosté využít i dalších nabídek. Jednou z nich je návštěva hotelové restaurace, kde můžete ochutnat gastronomii na úrovni a zakusit příjemnou slavnostní atmosféru. Nově lze také navštívit Zahradu šesti smyslů. V ní mohou návštěvníci pečovat o své smysly za pomoci hudby, bylin či světla. Ti, kteří mají rádi sport, mohou využít okolních cyklostezek nebo sportovního areálu Luhapark.

 
Hotel Augusitniánský dům nabízí čtyři druhy pobytů podle počtu strávených nocí – Wellness pobyt od dvou nocí, Dokonalou relaxaci od tří nocí, Cestu za zdravím od čtyř nocí a Augustiniánský týden, který trvá sedm dnů. Všechny druhy pobytů zahrnují plnou penzi, občerstvení a volný vstup do wellness a spa centra. Pobyt od více než tří nocí ale navíc zahrnuje léčebné a relaxační procedury. Můžete tak vyzkoušet různé druhy koupelí, zábalů a masáží (např. uvolňující masáž zad či protistresovou masáž hlavy) či využít slevy na jiné lázeňské služby.
Co se ubytování týče, návštěvníci si mohou vybrat z pěti druhů pokojů – Classic, Superior s prostornou koupelnou, Junior Suite a pak Apartmá Augistinián a Apartmá Leoše Janáčka.

 
Po celou dobu pobytu o návštěvníky pečuje vstřícný a profesionální personál, který ochotně splní veškerá dostupná přání a dotváří tak příjemnou atmosféru hotelu.

 
Pokud byste hotel Augustiniánský dům rádi navštívili, zavítejte i na jeho internetové stránky www.augustian.cz, kde můžete najít další informace. Kromě nich si můžete prohlédnout fotografie jednotlivých pokojů či areálu hotelu nebo si přečíst vzkazy hostů, kteří již hotel navštívili.
Těšíme se na Vás.

#augustian#hotel#wellness

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna