TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Za dobrodružstvím na jachtu

Září 26, 2018 haji@post.cz 0 Komentářů

Dovolená u moře pro řadu z nás už dávno nesymbolizuje jen pobyt na pláži. Chceme volné dny strávit aktivně a tak mnoho lidí propadlo jachtaření.

Objevte kouzlo jachtaření

Oblíbenou lokalitou mezi Čechy je pro svou dostupnost zejména Jadran, respektive chorvatské vody. Jachtaření se stalo oblíbeným sportem, rekreační aktivitou a pro nemalý počet těch, kteří se mu začali věnovat, dokonce i životním stylem.

Patříte mezi ty, kteří tomuto sportu propadli teprve před krátkou dobou, takže zatím nemáte svoje oblíbená místa pro výpravu? A současně ve svém okolí ani neznáte nikoho, kdo by s vámi mohl sdílet cenné zkušenosti?

Vydejte se pro rady na internet. Server Yachtpanel.cz přináší řadu užitečných informací pro začínající i pokročilé milovníky vodního živlu. Najdete zde podrobnou mapu kotvišť i s recenzemi, snadno si tak vyberete ideální místo pro vás. A to i z hlediska ceny, server pro vyznačená místa mapuje i tyto údaje.

A že ještě vůbec netušíte, s jakou lodí se sem vypravíte? Nevadí. Nemáte-li dosud vybráno ideální plavidlo, opět se můžete spolehnout na Yachtpanel.cz. Loď si můžete na webu vybrat a jednoduše si ji rovnou i online objednat.

Na jachtu (nejen) od počítače

Vaše rozhodování vám opět mohou usnadnit recenze. Ty jsou dostupné jak pro samotné lodě, tak i pro firmy, které je pronajímají. Vše se zobrazuje v jednoduchém, přehledném a uživatelsky přívětivém rozhraní, kdy stačí kliknout na požadovanou kategorii.

V přehledu se kromě vlastního hodnocení u jednotlivých plavidel zobrazuje typ, model, samozřejmě i název lodi a rok. V detailu pak naleznete kromě základního hodnocení hvězdičkami i ohodnocení slovní.

Abyste všechny užitečné informace mohli mít po ruce, kdykoli je budete potřebovat, nemusíte být ani u počítače. Stačí vám mobilní telefon, do kterého si stáhnete chytrou aplikaci. Využít můžete rovněž užitečné jachtařské nástroje jako lodní deník nebo námořní mapu.

#Mapa kotvišť#Pronájem lodí#Recenze lodí#YachtPanel

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna