TvojeDovolena.eu

Cestovatelský magazín s tipy na levné dovolené.

Zaujměte netradičním prostorem na lodi Jan Plezier

Listopad 8, 2017 haji@post.cz 0 Komentářů

Chystáte rodinnou oslavu, firemní večírek nebo jen hledáte netradiční místo na svatbu? Proč neuspořádat oslavu na lodi? I když jsme vnitrozemský stát, naše řeky jsou výborným místem pro získání nezapomenutelných vzpomínek. Poznejte s námi krásu našich dvou největších řek z jejich hladiny.

Jedním z nových přírůstků na Vltavě je loď Jan Plezier, která pojme až 100 osob. Nabízí skvělé multifunkční prostory uzpůsobené pro celoroční plavbu. Speciální vybavení lodi umožňuje plout i v noci. Paluba lodi je vhodná nejen pro firemní akce, oslavy, večírky ale také pro různé semináře a školení. Navíc jeden z mnoha přístupů na loď je bezbariérový.

Oslavy na lodi mají k dispozici perfektní ozvučení a mixážní pult. Nechte se unášet s proudem na otevřené palubě a užívejte si výhled, jaký z břehu řeky nikdy neuvidíte. Zajištění výborného cateringu je samozřejmostí, stejně jako bohatě zásobeného lodního baru. Nemusíte se bát špatného počasí, v případě potřeby vám horní palubu zastřešíme.

Otevřený prostor spodní paluby je vynikajícím místem pro pořádání nejrůznějších firemních akcí, jako jsou školení a semináře. Máte nový produkt, který potřebujete propagovat? Neváhejte a uspořádejte u nás převáděcí akci s večírkem. Žádný váš obchodní partner na tuto akci jistě nezapomene! Všechny pořádané akce mají k dispozici projektor s plátnem, velký monitor, zásuvky pro notebooky a bezdrátové mikrofony.

Vyrážíme nejen do okolí Prahy, ale také až do Mělníka a dále po Labi například do Roudnice či Nymburka. Naši loď můžete využít také pro školní výlety, vernisáže nebo se zúčastněte některé z našich veřejných plaveb. Nejbližší termíny najdete na webových stránkách Janplezier.cz. Loď Jan Plezier je zkrátka výborným místem nejen na večírek na lodi, ale i pro další příležitosti.

Ať již máte před sebou firemní akci, rozlučku se školou nebo chcete jen překvapit své obchodní partnery, jsme s vámi na jedné lodi.

#Jan Plezier

Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna